FAQ - Mr and Mrs Copywriter

W trosce o jak najlepsze uzupełnienie informacji zawartych na stronie, w FAQ Copywritera przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

FAQ 1. Jak mogę zapytać o ofertę?

RozwińW pierwszej części wyceny preferujemy zwłaszcza kontakt mailowy – wówczas najlepiej będziemy mogli przygotować dla Ciebie ofertę (prosimy o szczegółowe opisanie przedmiotu zamówienia) – można skontaktować się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce „Kontakt” lub bezpośrednio na adres: biuro@mr-and-mrs-copywriter.pl. Oczywiście pozostawiamy również do Twojej dyspozycji numer telefonu: 601 288 602.

FAQ 2. Co powinno zawierać zapytanie ofertowe?

RozwińIm więcej informacji tym lepiej! Napisz jaki ma to być rodzaj tekstu, jak długi powinien być, co powinien w sobie zawierać, czy masz jakąś wizję jak powinien wyglądać, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat tematyki (może dysponujesz materiałami?).

FAQ 3. Jak długo będzie trwała realizacja zamówienia?

RozwińJest to bardzo indywidualna sprawa – zależy od wielkości zamówienia, jego skomplikowania, szczególnych wymagań klienta oraz kolejki innych tekstów – z naszej strony staramy się wykonywać zlecenia, w miarę możliwości, jak najszybciej (ale przede wszystkim bardzo dokładnie) – jeśli zależy Ci na wykonaniu ekspresowym, poza kolejką – prosimy o uwzględnienie tego w zapytaniu. Zwykle realizacja standardowego zlecenia wynosi 2-3 dni robocze.

FAQ 4. Nie znalazłem swojego rodzaju tekstu w opisie. Czy mi nie pomożecie?

Rozwiń Oczywiście, że pomożemy! Jesteśmy w stanie napisać każdy tekst – dostosujemy się do wymagań i potrzeb klienta. 

FAQ 5. Czy otrzymam fakturę?

RozwińJasne! Wystawiamy faktury VAT.

FAQ 6. SEO, pozycjonowanie – po co mi to?

RozwińTeksty zawierające słowa kluczowe umacniają pozycję strony w wynikach przeglądarek, pozwalają na łatwiejsze znalezienie strony przez klientów, zwiększają tym samym jej popularność.

FAQ 7. Za co płacę?

RozwińNa cenę tekstu składa się szczegółowy research wstępny (strona klienta, tematyka zagadnienia, strony konkurencji, wizja zleceniodawcy), stały kontakt z klientem w trakcie pisania, właściwe tworzenie treści z uwzględnieniem słów kluczowych i psychologii sprzedaży, ewentualne poprawki – dostosowanie tekstu do wymagań klienta. Zależy nam na usatysfakcjonowanym współpracą zleceniodawcy. Nie zadowalamy się jednym, napisanym na kolanie stosem wyrazów bez ładu i składu. Piszemy tak, by klienci do nas z chęcią wracali po nowe teksty.

FAQ 8. Czy zyskuję pełne prawa do tekstów?

Rozwiń Oczywiście! Przepisujemy prawa autorskie na klienta.

FAQ 9. Czy otrzymam tekst unikalny?

RozwińSAMI tworzymy teksty, nie znajdziesz u nas nigdy plagiatów. Nikt nie otrzyma również od nas w przyszłości sprzedanego wcześniej Tobie tekstu. Nie kopiujemy treści z internetu – nasze teksty są oryginalne i wyszukiwarki to kochają!

FAQ 10. Pracujecie w zespole – czy zapłacę podwójnie za Wasze usługi?

RozwińOczywiście, że nie! To taka usługa 2w1. Lubimy sobie zaglądać w teksty i wzajemnie się poprawiać – co dwóch copywriterów – to nie jeden 🙂

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Chcesz dopytać o szczegóły?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami już teraz!