Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Jesteś we właściwym miejscu. Z przyjemnością opowiemy Ci o sobie. Spróbujemy po krótce przedstawić się zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej.  Zajmujemy się pisaniem specjalistycznych tekstów i artykułów na strony internetowe – to zapewne już wiesz. Kim są Mr and Mrs Copywriter? 

Mr and Mrs Copywriter – jak to się zaczęło?

Jesteśmy małżeństwem. Uwielbiamy pisać i sprawiać, aby strony internetowe zaczynały żyć. Doświadczenie w branży zdobywamy już od kilku lat. Na początku pisaliśmy wyłącznie hobbystycznie. Później copywriting traktowaliśmy jako zajęcie dodatkowe po godzinach – doskonaliliśmy warsztat, uczyliśmy się. Niejednokrotnie zdarzało nam się, że siedzieliśmy nad zleceniami po nocach. Zawsze na czas, zawsze perfekcyjnie – nie zawsze wyspani. Z każdym ukończonym zleceniem coraz bardziej kochaliśmy to, co robimy. Odzwierciedlało się to w naszych tekstach oraz w zadowoleniu Klientów. Praca po godzinach i nocami nie jest jednak łatwa – a na dłuższą metę wręcz uciążliwa (nawet jeśli robisz to, co uwielbiasz), dlatego jakiś czas temu postanowiliśmy zaufać swojej intuicji i postawić na Mr and Mrs Copywriter zawodowo. To był strzał w dziesiątkę. Robimy to, co kochamy i świetnie nam to wychodzi. Dziś wspólnie tworzymy markę Mr and Mrs Copywriter. To nasza praca – z tego właśnie żyjemy.

O nas, czyli Mr and Mrs Copywriter zawodowo

Jako małżeństwo uzupełniamy się nie tylko w życiu prywatnym, ale i w zawodowym. Nasze teksty łączą kobiecy i męski punkt postrzegania świata. Od samego początku pracujemy jako zespół – konsultujemy ze sobą tematykę i teksty, tworzymy burzę mózgów, by w konsekwencji uzyskać jak najlepsze treści. Oboje mamy wyższe, ścisłe, techniczne wykształcenie, co jest rzadkością na tym rynku. Dzięki naszym szerokim zainteresowaniom możemy zaproponować naszym Klientom szeroki wachlarz tekstów typowo specjalistycznych.

Swoją wiedzę i warsztat copywriterski stale poszerzamy, dzięki czemu tworzymy dobrej jakości artykuły specjalistyczne zwłaszcza w branżach medycznych, farmaceutycznych, przyrodniczych i technicznych – nie tylko doskonale wiemy o czym piszemy, ale potrafimy to przekazać w sposób ciekawy, oryginalny i nieszablonowy. Uwielbiamy pisać również teksty dla innych branży. Bez problemu odnajdujemy się w każdej tematyce. Każdy tekst to dla nas nowe, ciekawe wyzwanie, do którego bardzo chętnie stajemy – człowiek uczy się całe życie. Każde nowe zlecenie uczy nas czegoś nowego – i to właśnie uwielbiamy w tej pracy. Oboje jesteśmy perfekcjonistami, więc nie zadowala nas „wystarczająca jakość”. Zawsze staramy się dać z siebie maksimum i docenia to coraz szersze grono zadowolonych Klientów.

Agnieszka Matuszewska Przemysław Matuszewski
Jestem mgr biotechnologii. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu mikrobiologii lekarskiej i medycyny naturalnej. Śledzę nowinki ze świata naukowego i piszę artykuły branżowe. 

Posiadam duże doświadczenie dziennikarskie i redaktorskie, jestem specjalistką SEO. Mam bardzo lekkie pióro i dużą wyobraźnię. Potrafię szybko odnaleźć się w każdej tematyce. Najbardziej lubię pisać dłuższe artykuły, e-booki i poradniki, wyczerpujące tematykę maksymalnie.

Jestem mgr inż. agronomii. Posiadam szeroką wiedzę na temat roślin i ich uprawy. Jestem specjalistą w dziedzinie ogrodnictwa, biologicznych i chemicznych środków ochrony, a także rolnictwa ekologicznego. Piszę artykuły branżowe.

Teksty SEO tworzę z zamkniętymi oczami. Słowa kluczowe w formie podstawowej i odmienionej idealnie wplotę zarówno w długi artykuł, jak i w bardzo krótki opis. Techniczne słownictwo to dla mnie chleb powszedni.

Mr and Mrs Copywriter – kim jesteśmy prywatnie?

Prywatnie jesteśmy przede wszystkim miłośnikami natury i kontaktu z naturą. Wspólnie prowadzimy stronę internetową lovenatura, gdzie piszemy o naszej pasji, jaką jest miłość do natury. Znajdują się tam artykuły związane z medycyną naturalną, zdrowym odżywianiem, ogrodnictwem ekologicznym i pogodą. 

Jesteśmy rodzicami. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci, które codziennie zaskakują nas nowymi pomysłami. Z przyjemnością obserwujemy, jak się rozwijają i bierzemy udział w kształtowaniu ich osobowości. Pracujemy z domu, by móc poświęcać im jak najwięcej czasu. 

Agnieszka Przemek
Interesuję się  medycyną naturalną i  zdrowym odżywianiem. Prowadzę stronę internetową o tematyce związanej ze zdrowym życiem blisko natury. W wolnych chwilach poszerzam również swoje umiejętności w tematyce DIY.

Nie ma dla mnie rzeczy niewykonalnych. Nienawidzę słów „nie umiem” i „nie mogę”. Cały czas się czegoś uczę i ciągle w czymś się doskonalę. Nie lubię stać w miejscu. Uważam, że wystarczy chcieć, wierzyć w siebie i działać, a osiągnie się wszystko. 

Interesuję się meteorologią. Prowadzę stronę internetową o tematyce związanej z pogodą, amatorsko piszę tam prognozy pogody o wysokiej sprawdzalności, a także przygotowuję raporty pogodowe. 

Swoją wiedzę ogrodniczą testuję w ogródku działkowym. Tam wypoczywam i regeneruję siły. Stawiam na ekologiczną uprawę roślin i swój wolny czas poświęcam na uprawę zdrowych warzyw i owoców dla rodziny. 

Masz do nas jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Skontaktuj się z nami!