Portfolio Copywriter

Przepraszamy – typowego portfolio tutaj nie będzie

Mamy za sobą sporo zleceń. Większych i mniejszych. Postawiliśmy sobie za priorytet, aby tożsamość Klientów i rodzaj tekstów, które dla nich stworzyliśmy pozostała przez nas niepublikowana – nawet w portfolio. Nie każdy życzy sobie, aby ujawniać jego wizerunek na stronie. Ponadto nie każdy chce, aby Klienci wiedzieli, że teksty tworzone są przez specjalistę-copywritera. 

Nie potrzebujemy chwalić się tysiącami realizacji – działamy dla Klienta – niewidzialnie i skutecznie. Tym właśnie chcemy się reklamować – pełną anonimowością i najwyższą jakością. O naszych możliwościach i umiejętnościach świadczy jakość tekstów, które tworzymy i stale rosnące grono stałych, zadowolonych Klientów.

To nie kot w worku! To taktyka!

Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi napisać ZA DARMO próbkę tekstu na każdy wybrany temat – tak, aby mogli Państwo być Pewni, że będziemy idealnym zleceniobiorcą. Z tej opcji skorzystało już naprawdę wielu Klientów – prawie każdy z nich po otrzymaniu tekstu nawiązał z nami współpracę. To świadczy o jakości. Dajemy gwarancję na jakość!

Nasze portfolio jest wszędzie!

Zapraszamy na naszą prywatną stronę internetową, którą prowadzimy na co dzień obok działalności copywriterskiej – tu można zapoznać się po krótce z tym, jak piszemy i w jaki sposób teksty są optymalizowane pod SEO. Polecamy również lekturę naszego bloga. Nasze portfolio to w zasadzie również wszystko, co znajduje się na tej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dla Państwa tekst próbny.